Національний авіаційний університет запрошує вас на Всеукраїнський день відкритих дверей, який відбудеться 8 грудня

П'ятниця, 19 листопада 2021 11:25

День Гідності та Свободи

21 листопада Україна відзначає національне свято – День Гідності та Свободи. Свято встановлено на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (2004 р.) та Революції гідності (2013-2014 рр.).

Український народ вшановує учасників Майдану та АТО на Сході України, які ціною власного життя продовжують захищати права та свободи людей. Трагічні події Вітчизни назавжди змінили свідомість кожного українця.

Щиро дякуємо захисникам та всім, хто відстоює європейський вибір України та прагнення до демократичного розвитку рідної держави.

Приєднуємося до вшанування та  бажаємо співвітчизникам  добробуту, креативних ідей, звершень і миру, задля майбутнього мальовничої Україні.

Колектив

Інституту розвитку освіти НАУ