Середа, 17 листопада 2021 11:26

Співпраця Національного авіаційного університету з закладами загальної середньої освіти!

Нова реальність з акцентом на дистанційні технології спонукає шукати нові форми і методи профорієнтаційної роботи зі старшокласниками закладів освіти.

Питання співпраці і взаємодії вишу зі школою залишаються актуальними незважаючи на карантинні обмеження.

Так з 1 по 16 листопада 2021 року відбулися конструктивні зустрічі представників Інституту розвитку освіти з керівниками закладів освіти, які висловили готовність співпрацювати з НАУ щодо допрофесійної підготовки учнівської молоді, проведення спільних профорієнтаційних заходів з використанням інформаційно-комунікаційних технологій та онлайн зустрічей з учнями та їх батьками.

Задля майбутньої ефективної співпраці та успішної реалізації профорієнтаційних проектів НАУ Інститут розвитку освіти пропонує: конференції, «День професії в НАУ», «Пробне ЗНО», тренінги з підготовки до ЗНО, Всеукраїнські олімпіади НАУ, вебінари для старшокласників, наукові лекції, майстер-класи тощо.

У ході зустрічей було підписано Угоди про співробітництво із закладами освіти міста Києва:

• СЗШ № 12;
  • Гімназія – інтернат № 13;
  • СЗШ № 22;
  • СЗШ № 46;
  • СЗШ № 67;
  • СЗШ № 26;
  • СШ № 173;
  • СЗШ № 174.

Знання – це велика цінність, бути освіченим цікаво і сучасно!