Національний авіаційний університет запрошує вас на Всеукраїнський день відкритих дверей, який відбудеться 21 жовтня

День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів та студентів коледжів на «День професій в НАУ», що

Четвер, 14 жовтня 2021 12:46

Вітання з Днем захисника України

Шановні колеги і студенти!

14 жовтня український народ відзначає державне свято – День захисника України. Сердечно вітаємо всіх, хто носить горде ім’я захисника України та висловлюємо велику повагу і безмежну вдячність.

Схиляємо низько голови перед священною пам’яттю загиблих та щиро вдячні учасникам сьогоднішніх військових дій, які охороняють непорушність кордонів рідної держави.

Хай здійснюються плани і задуми задля процвітання Вітчизни. Зичимо мирного неба та завзяття у навчанні і роботі. Бажаємо всім міцності духу, козацького здоров’я, невичерпної енергії, наснаги, оптимізму, радості та незламної віри в перемогу. Щастя Вам і Вашим родинам!

З Днем захисника України! Слава Україні! Слава захисникам України!

З повагою колектив ІРО НАУ