Вівторок, 31 серпня 2021 13:27

Новий науковий рік в Інституті розвитку освіти НАУ розпочато!

28 серпня 2021 року в Національному  університеті Узбекистана імени Мирзо Улугбека м. Ташкент в режимі офлайн і онлайн відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Незалежний шлях розвитку Узбекистану: уроки історії та перспективи майбутнього».

Конференцію було присвячено 30-річчю незалежності  Республіки Узбекистан.

Відкрив конференцію Маджидов Іном Уришевич, ректор Національного університету Узбекистану, доктор техніческих наук, професор.

Привітав учасників  конференції Саїдов Акмал Холматович, академік  Академії наук Узбекистану, доктор юридичних наук, перший заступник Спікера Законодавчої Палати Олій Мажліс Республіки Узбекистан, директор Національного центру Республіки Узбекистан з прав людини.

На пленарному засіданні із спільною доповіддю «Результати реформування освіти та науки в незалежній Україні» виступили Галина Лазарєва, директор  Інститут розвитку освіти, заслужений працівник освіти України  та Людмила Лахтіонова, заступник директора Інститут розвитку освіти, кандидат економічних наук, доцент.

На конференції розглядалися:  шлях Узбекистану до сталого економічного розвитку, соціо-культурний розвиток в Узбекистані і перспективи духовного сходження, нові обрії міжнародного партнерства, підсумки і перспективи вдосконалення реформ у системі освіти та науки з урахуванням  досвіду різних країн, глобальний соціально-економічний розвиток у країнах пострадянського простору.

В роботі конференції взяли участь вчені з тринадцяти  країн світу: Франції, Канади, Болгарії, України, Туреччини, Китайської Народної Республіки, Російської Федерації, Республіки Азербайджан, Республіки Казахстан, Грузії, Киргизької Республіки, Республіки Таджикистан, Республіки Узбекистан.

Участь вчених НАУ в міжнародних наукових заходах сприяє широкому міжнародному науковому співробітництву, виходу  української освіти і науки на  світовий рівень, інтеграції України до світового дослідницького простору.