П'ятниця, 20 серпня 2021 10:09

24 серпня – День незалежності України!

Шановні колеги, друзі, учні та студенти!

Щиро вітаємо всіх зі святом Української Державності – з Днем незалежності України! Акт проголошення незалежності України ухвалено 30 років тому. Наші співвітчизників творили націю і боролися за незалежність заради щасливого майбутнього українського народу та прийдешніх поколінь.

Бажаємо вам міцного здоров’я, оптимізму, професіоналізму, вірних друзів, успіхів у навчанні, втілення планів, задумів та досягнення цілей.

Історія нашої Вітчизни складна і неоднозначна. Ми вшановуємо незабутніх Героїв великого народу. Тільки той, хто пам’ятає минуле, вартий світлого майбутнього.

Хай День народження країни допомагає втілювати найкращі задуми, відстоювати територіальну цілісність держави, щоб зберегти і примножити національні цінності.

Хай панують достаток, мудрість, гармонія, творчість і любов.

Україна – це наша доля! В Україні кожна людина має відчувати загальноукраїнську родину та турботу держави. Україна починається з кожного з нас. Успіхів і миру усім нам!

Слава рідній Україні!

колектив Інституту розвитку освіти НАУ