Національний авіаційний університет запрошує вас на Всеукраїнський день відкритих дверей, який відбудеться 16 грудня

П'ятниця, 20 серпня 2021 10:07

23 серпня – День Державного Прапора України

Шановні колеги, учні та студенти!

Прийміть щирі вітання з Днем Державного Прапора України, який  щорічно відзначається 23 серпня та оголошено на вшанування багатовікової історії українського державотворення. Національний   прапор – синьо-жовтий стяг України, один з офіційних державних символів суверенітету держави, символ боротьби за незалежність.

При піднятті Державного Прапора України урочисто звучить Гімн України, який нагадує нам про складні сторінки історії нашого багатостраждального і незламного народу та сприяє прагненню до нових звершень сьогодення. Бажаємо Вам берегти і шанувати національні святині. Хай державний символ нашої країни, втілення національної єдності, наповнює серця гордістю за вагомі успіхи і неперевершені досягнення українців.

Зичимо Вам натхненної праці та високих досягнень задля процвітання рідного краю. Бажаємо мирного неба, щастя, радості, добра, любові, добробуту кожній родині і великій Україні.

колектив Інституту розвитку освіти НАУ