Вівторок, 13 липня 2021 10:40

ЗНО – це важливе і складне випробування для майбутнього студента!

Ви плануєте складати ЗНО та вступати до закладу вищої освіти?!

Зовнішнє незалежне оцінювання – це важливе і досить складне випробування для майбутнього студента, зріз знань, підсумки якого є вирішальним чинником для кампанії вступу до вищого навчального закладу. Це початок нового етапу в житті молодого покоління, і дуже важливо, щоб він був успішним! Саме за підсумками ЗНО учень може стати студентом вишу, вступити на бюджет і отримати престижну професію.

Ви плануєте у 2022 році складати ЗНО та вступати до закладу вищої освіти? – Ми допоможемо вам впоратись із цим на відмінно!

Інститут розвитку освіти Національного авіаційного університету  відкриває підготовчі курси для:

– успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання,

– знайомства з викладачами, майбутніми одногрупниками та адаптації до НАУ.

Підготовчі курси працюють у м. Києві  та Борисполі.

А після закінчення навчання проводиться випускне тестування. За його результатами слухачам підготовчих курсів видаються свідоцтва.

Бажаємо всім успішно скласти іспити та стати студентами! Однак радимо пам’ятати – без систематичної підготовки бажаного результату не досягнеш.