П'ятниця, 18 червня 2021 15:45

Щиросердечно вітаємо переможців Всеукраїнських олімпіад Національного авіаційного університету!

Зичимо вам і надалі продовжувати впевнено крокувати до нових вершин знань, невичерпної наснаги та енергії, подальших творчих успіхів, відмінних результатів на ЗНО, здійснення мрій та планів!

У Всеукраїнських олімпіадах для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти з української мови та літератури, української мови, математики, фізики, хімії, історії України, географії, біології, англійської мови взяли участь випускники закладів загальної середньої освіти як із м. Києва, так і з регіонів України.

На підставі наказу ректора НАУ Максима Луцького «Про нагородження переможців Всеукраїнських олімпіад НАУ» від 28.04.2021 № 245/од переможці олімпіад представлені до нагородження дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів.

За результатами олімпіад при вступі у 2021 році до Національного авіаційного університету на спеціальності, яким надається особлива підтримка держави, переможці олімпіад гарантовано отримають до загального рейтингу вступника до 20 додаткових балів.

Нехай доля шле вам усім тільки добро і щастя, міцне здоров’я і достаток!

Наші контакти:

03058 м. Київ, пр. Любомира Гузара 1, корпус 8а, кім. 606, 308.

тел.: (044)406-75-60; 406-73-27

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.