Середа, 16 червня 2021 14:53

Було проведено вебінар-лекцію на тему: «Пропедевтика профорієнтації. Психологічна адаптація учнівської молоді до змін у навчальному середовищі».

Центр допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді Інституту розвитку освіти, НАУ 10.06.2021 провів, для всіх бажаючих, на платформі Zoom, вебінар-лекцію на тему: «Пропедевтика профорієнтації. Психологічна адаптація учнівської молоді до змін у навчальному середовищі».

На вебінарі розглядались поняття «адаптація», «психічна адаптація», «адаптивність» та «адаптаційний синдром». Було проаналізовано різні види адаптації. Зосереджено увагу на психологічній та соціально-психологічній адаптації. Охарактеризовано типи та різновиди адаптації, етапи адаптації учнівської молоді до змін у навчальному середовищі. Розглянуто об’єктиві та суб’єктивні причини виникнення адаптаційних бар’єрів.

Вебінар-лекція розрахована на педагогів, психологів, та всіх бажаючих.

Спікер – Богдан Піонтковський-Вихватень – кандидат педагогічних наук, психолог-аналітик, груповий психотерапевт, Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді Інституту розвитку освіти, Національного авіаційного університету.

Презентація з вебінару

Вебінар розміщено на YouTube каналі ІІОТ: https://cutt.ly/3vsVF2W