Понеділок, 24 травня 2021 13:34

Вебінар «Пропедевтика профорієнтації. Психологічна адаптація учнівської молоді до змін у навчальному середовищі»

Центр допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді Інституту розвитку освіти НАУ запрошує шкільних психологів, вчителів та класних керівників старших класів, а також, всіх бажаючих на вебінар з циклу «Пропедевтика профорієнтації. Психологічна адаптація учнівської молоді до змін у навчальному середовищі».

Дата проведення: 10 червня 2021 року о 15:00 – 15:40.

Форма проведення: онлайн, на платформі Zoom.

Участь безкоштовна.

На вебінарі будуть розглядатись поняття «адаптація», «психічна адаптація», «адаптивність» та «адаптаційний синдром». Проаналізуємо різні види адаптації. Зосередимо увагу на психологічній та соціально-психологічній адаптації. Охарактеризуємо типи та різновиди адаптації, етапи адаптації учнівської молоді до змін у навчальному середовищі. Розглянемо об’єктивні та суб’єктивні причини виникнення адаптаційних бар’єрів.

Спікер – Богдан Піонтковський-Вихватень – кандидат педагогічних наук, психолог-аналітик, груповий психотерапевт, психолог Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді Інституту розвитку освіти НАУ.

Для участі у вебінарі потрібно зареєструватись за посиланням: https://cutt.ly/xxvV3Iw

Тел.: (044)406-72-09, (044)406-74-15.