П'ятниця, 14 травня 2021 18:24

Відбувся вебінар «Власний компас профорієнтації. Алгоритм вибору професії»

Центр обдарованої учнівської молоді ІІОТ НАУ 14.05.2021 провів на платформі Zoom, вебінар на тему: «Власний компас профорієнтації. Алгоритм вибору професії».

На вебінарі було представлено кроки вибору людиною не просто якоїсь професії, а шляху самореалізації особистості, її саморозвитку в процесі виконання певної професійної діяльності. Коли людина знає, що робить те, що їй подобається й це приносить користь людям, то отримує емоційне задоволення, самоповагу, впевненість. На сьогодні існує проблема в учнівському професійному самовизначенні. В зв’язку з цим на вебінарі було запропоновано  кроки вибору не просто професії, а смислу життя. Того, що принесе учням задоволення по життю. Без чого вони не зможуть реалізувати себе як особистість, самоствердитись. Професійний вибір завжди за учнями і тільки людина може допомогти людині на шляху духовного, соціального, професійного становлення та розвитку.

Спікер – Богдан Піонтковський-Вихватень – кандидат педагогічних наук, психолог-аналітик, груповий психотерапевт, психолог Центру обдарованої учнівської молоді Інституту інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету.

Нікіфорова Маргарита Павлівна, фахівець Лабораторії електронних засобів дистанційного навчання, забезпечувала технічний супровід вебінару.

Вебінар розміщено на YouTube каналі ІІОТ: https://cutt.ly/3vsVF2W

Реєстрація на наступні вебінари тут: https://cutt.ly/dz9nK8e