Неділя, 09 травня 2021 11:12

Вітання з Днем матері

День матері Україна традиційно відзначає у другу неділю травня. Цього року це – 9 травня. Материнство – вічне джерело життя. З глибокої давнини і до сьогодення шанують материнство.

Наше життя починається від матері. Образ матері  зігріває серця дітей. Материнська колискова і материнські молитви захищають, оберігають  родинний затишок та додають впевненості у щасливе майбутнє.

Дорогі матері!

Нехай кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Бажаємо довгих років життя, міцного здоров’я, усіх земних щедрот, душевного спокою, злагоди та миру!

Хай добром відгукуються у серцях дітей ваші нескінченні турботи та вдячність за витримку, мужність і любов.

Низький уклін всім матерям на світі!

Колектив ІІОТ НАУ