Четвер, 06 травня 2021 11:06

Шановні слухачі підготовчого відділення Національного авіаційного університету!

Відповідно до наказу ректора «Про внесення змін до наказів ректора від 17.03.2021 № 116/од «Про організаційні заходи у Національному авіаційному університеті для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» та від 06.04.2021 № 129/од «Про додаткові заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» від 28.04.2021 № 244/од, випускний екзамен для слухачів підготовчого відділення громадян України буде проведено дистанційно на платформі Moodle.

Характеристики сертифікаційних робіт (методичні рекомендації щодо виконання роботи) розміщено на сайті ІІОТ за посиланням: http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/pidhotovka-do-zno/vipusknij-ekzamen

Слухачам (випускникам) після успішного закінчення підготовчого відділення буде видано Свідоцтво встановленого зразка.

До участі у випускному екзамені допускаються слухачі, які сплатили повну вартість навчання.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ВИПУСКНОГО ЕКЗАМЕНУ

Назва дисципліни

Дата проведення

Час доступу до особистого кабінету

Час виконання тестового завдання

українська мова та література/українська мова

17.05.2021 р.

2,5 год

математика/історія України

18.05.2021 р.

3 год/2,5 год

англійська мова/ фізика

19.05.2021 р.

2,5 год/3 год

Для роботи в системі Moodle необхідно підключення до мережі Інтернет. Для входу в систему Moodle доуніверситетської підготовки слухачу необхідно увійти в мережу Інтернет, в адресному рядку браузера набрати: http://moodle.idp.iiot.nau.edu.ua/. Відразу після входу відкривається головна сторінка сайту. Робота з системою починається з ініціалізації. У верхньому правому куті вікна розташований рядок «Ви не пройшли ідентифікацію (Вхід)». Для вхoду в систему необхідно ввести ваш логін і пароль, що було надіслано електронною поштою. У центрі сторінки знаходиться список доступних електронних курсів із навчальних дисциплін, для входу на дану дисципліну необхідно натиснути на її назву та приступити до виконнання випускного екзамену. Будьте уважні у вас є тільки одна спроба тому не кваптесь.

Адреса та контакти: 03058, м. Київ, пр-т. Любомира Гузара, 1, корп. 8а, каб. 708, 606. Тел.: (044)406–79–08, 0953515361.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сайт: http://iiot.nau.edu.ua/

Бажаємо вам успіхів!