Четвер, 06 травня 2021 05:27

Вітаємо з Днем Перемоги!

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни, колеги, студенти та учні! Щиро вітаємо Вас з Днем Великої Перемоги та Міжнародним днем пам’яті й примирення. 9 травня – День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ми вшановуємо героїзм, стійкість та мужність усіх визволителів та схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя за Вітчизну.

Війна – це завжди трагедія. І сьогодні наші захисники відстоюють свободу та територіальну цілісність рідної держави. Перемагає той, хто захищає свою землю.

Дякуємо ветеранам Другої світової війни за здобуту Перемогу! Ми у вічному боргу перед ними. Тільки тверда віра у світле майбутнє надихає на непохитну силу духу. Збережемо священну пам’ять для нащадків, яка непідвладна часу. Хай Перемога допомагає долати труднощі сьогодення. Зичимо мирного неба, благополуччя  і щасливих років життя. Бажаємо нових звершень, щоб впевнено рухатися вперед. Хай державне свято Перемоги і надалі об’єднує людей різних поколінь.

Хай буде мир на всій землі! Хай буде мир на славній Україні!

Зі святом, з Днем Перемоги!

З повагою колектив

Інституту інноваційних освітніх технологій НАУ