Четвер, 22 квітня 2021 14:42

Вийшов збірник наукових праць І Всеукраїнської науково-практичної конференції «Формування компетентностей обдарованої особистості в системі позашкільної та вищої освіти»

Презентаційні матеріали та збірник наукових праць І Всеукраїнської науково-практичної конференції «Формування компетентностей обдарованої особистості в системі позашкільної та вищої освіти» (11 березня 2021 року) розміщені в Інституційному репозитарії Національного авіаційного університету на сайті Інституту інноваційних освітніх технологій у рубриці «Наука» за посиланням:

До наукового збірника увійшли статті доповідей учасників І Всеукраїнської науково-практичної конференції «Формування компетентностей обдарованої особистості в системі позашкільної та вищої освіти» (11 березня 2021 р., м. Київ), що проводилася в Інституті інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету спільно з науковими установами та навчальними закладами освіти України. Адресований науковцям, аспірантам, викладачам ЗВО, вчителям ЗЗСО, педагогічним працівникам ЗПО та працівникам у галузі освіти.