П'ятниця, 19 лютого 2021 17:17

Вітаємо з Міжнародним днем рідної мови!

Шановні колеги, друзі, учні та студенти!

21 лютого всі народи Землі за рішенням ЮНЕСКО відзначають Міжнародний день рідної мови.

Сьогодні українська мова – одна з високорозвинених мов світу. У всіх куточках мальовничої України та світу лунає українська мова. Рідна мова – це наша доля, мова нашої держави, генетичний код нації. Найбільше багатство нашого народу – українська мова. Мова об’єднує покоління. З рідною мовою наше майбутнє і майбутнє рідного краю!

Бажаємо Вам серцем відчувати красу та мелодійність рідної мови. Шануйте та любіть материнську українську мову, захищайте, утверджуйте, плекайте, поширюйте, розвивайте її велич і силу!

Щиро зичимо мирного неба, нових здобутків, непохитної віри у   процвітання України!

колектив Інституту інноваційних освітніх технологій НАУ