Четвер, 18 лютого 2021 12:38

В НАУ відбувся День відкритих дверей для студентів коледжів

16 лютого 2021 року в Національному авіаційному університеті відбувся День відкритих дверей для студентів коледжів (онлайн-формат).

Умови прийому на навчання в 2021 році для здобуття вищої освіти розкрив заступник відповідального секретаря Приймальної комісії НАУ, заступник директора Інституту інноваційних освітніх технологій НАУ, к.т.н. Гнатюк В.О.

У заході взяли участь представники всіх факультетів НАУ: Салімов Р.М., к.т.н., доцент кафедри підтримання льотної придатності повітряних суден АКФ;   Завгородній С.О., к.т.н., в.о. декана ФАЕТ; Габрусенко Є.І., к.т.н., доцент кафедри електроніки, робототехніки і технологій моніторингу та інтернету речей ФАЕТ; Лобода С.М., д.пед.н., професор, завідувач кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій, відповідальна за міжнародну роботу та співробітництво ФМВ; Грабовчак В.В., к.т.н., заступник декана з профорієнтаційної та виховної роботи ФАБД; Беленок В.Ю., к.ф-м.н., доцент кафедри аерокосмічної геодезії та землеустрою ФЕБІТ; Попович О.В., к.е.н., доцент, заступник декана ФЕБА; Труш І., студентка 3-го курсу ФЕБА; Артамонов Є.Б., к.т.н., доцент кафедри комп’ютеризованих систем управління ФККПІ; Хоменко-Семенова Л.О., к.пед.н., доцент кафедри педагогіки та психології професійної освіти, відповідальна за роботу зі студентами ФЛСК; Мостенська Т.Л., д.е.н., професор, в.о. декана ФТМЛ; Шапенко Л.О., к.юрид.н., доцент кафедри теорії та історії держави і права ЮФ.

Модератор зустрічі – Петровська Т.В., к.пед.н., директор Центру допрофесійної підготовки ІІОТ НАУ, висвітлила заплановані профорієнтаційні заходи, які допоможуть учням та студентам усвідомлено визначитися з вибором майбутньої професії.

Технічне забезпечення здійснювала фахівець Лабораторії електронних засобів дистанційного навчання ІІОТ Нікіфорова М.П., колишня випускниця факультету ФККПІ НАУ.

На Дні відкритих дверей були присутні студенти Слов’янського коледжу НАУ, Криворізького коледжу НАУ, Васильківського коледжу НАУ, Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки НАУ, Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ, Фахового коледжу інженерії та управління НАУ; учні навчально-виховних комплексів, гімназій, ліцеїв та шкіл України.

Науковці НАУ презентували діяльність ЗВО, розповіли про особливості та переваги навчання на різних факультетах, висвітлили цікаву інформацію для випускників, надали відповіді на  запитання учасників заходу і запросили вступати до Національного авіаційного університету.

Презентація "День відкритих дверей НАУ для студентів коледжів"

Наступний День відкритих дверей НАУ відбудеться 23 лютого о 15 год. (онлайн-формат).

Бажаємо учням та студентам коледжів успішного вступу до Національного авіаційного університету, подальших звершень, творчих злетів і перемог!

НАУ з радістю чекає на Вас!