Середа, 17 лютого 2021 11:05

Зимова сесія Наукової екологічної школи НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, які мріють про авіацію, вихованців гуртків та учнів – членів Малої академії наук України до участі у зимовій сесії Наукової екологічної школи.

Засідання школи відбудеться 24 лютого 2021 року о 14:30 в онлайн режимі на платформі «Zoom».

Тема наукової лекції: «Екологія та глобальні екологічні проблеми людства» .

Ключові питання, які розглядатимуться на лекції – це глобальні екологічні проблеми: парниковий ефект, руйнування озонового шару, кислотні дощі, радіоактивне забруднення планети, ядерна ніч та ядерна зима, забруднення Світового океану, перенаселення Землі.

Спікер: Лапань Оксана Володимирівна, асистент кафедри екології Факультету екологічної безпеки, інженерії та технології Національного авіаційного університету.

Участь у заході безкоштовна.

Підключитися до конференції ZOOM:

Код доступу: 4tv1Bq

Організатор: Інститут інноваційних освітніх технологій спільно з Факультетом екологічної безпеки, інженерії та технології Національного авіаційного університету.

Довідки: Центр обдарованої учнівської молоді Інституту інноваційних освітніх технологій НАУ, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; (044) 406-72-09, (044) 406-74-15;

сайт: http://iiot.nau.edu.ua , www.facebook.com/obdarovana

Чекаємо обдаровану учнівську молодь!