Вівторок, 16 лютого 2021 10:13

Стартував І дистанційний етап Всеукраїнських олімпіад НАУ

13 лютого 2021 року в Національному авіаційному університеті стартував І дистанційний етап Всеукраїнських олімпіад для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти з навчальних предметів: математика, біологія, фізика, географія, хімія, українська мова та література, українська мова, англійська мова, Історія України. Участь у Всеукраїнських олімпіадах надасть вступникам додаткову можливість реалізувати свої здібності та обрати майбутню професію.

13 та 14 лютого учасники виконували тестові завдання з української мови та літератури, української мови і математики відповідно.

Результати олімпіад на сайті Інституту інноваційних освітніх технологій НАУ

Учасники першого туру Всеукраїнських олімпіад, які набрали не менше 150 балів, допускаються до другого туру, що пройде 03-11 квітня 2021 року.

Учасникам, які з поважних причин не змогли виконати тестові завдання згідно з графіком надано можливість взяти участь у додатковому дистанційному І турі.

Детальна інформація: http://www.iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/vseukrainski-olimpiady-nau

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнських олімпіад НАУ!

Переможці І туру з математики

Переможці І туру з української мови

Переможці І туру з української мови та літератури

Бажаємо нових звершень у навчанні й науці, значних досягнень у творчості, реалізації задуманих планів та здійснення мрій!

Координатор: завідувач кафедри базових і спеціальних дисциплін, доцент Бруяка Ольга Олегівна. Тел.: 0953515361, (044)406-72-02.

Технічну підтримку в проведенні І дистанційного туру олімпіади було надано лабораторією електронних засобів дистанційного навчання Інституту інноваційних освітніх технологій НАУ.

Адреса: 03058, м. Київ, пр-т. Любомира Гузара, 1, корп. 8, каб. 309, (044)406–72–02.

Оргкомітет Всеукраїнських олімпіад НАУ