Четвер, 28 січня 2021 11:43

Відбувся День професій в НАУ в онлайн-форматі

26 січня 2021 року відбувся профорієнтаційний захід «День професій в НАУ» в оновленому онлайн-форматі для майбутніх абітурієнтів. Організатори заходу – Інститут інноваційних освітніх технологій спільно з Факультетом  екологічної безпеки, інженерії та технологій. Зустріч пройшла в доброзичливій атмосфері. Виступи науковців супроводжувалися змістовними та яскравими презентаціями.

Спікери заходу – Чумак В.Л., декан Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій, доктор хімічних наук, професор; Новаковська І.О., завідувач кафедри аерокосмічної геодезії та землеустрою ФЕБІТ, доктор економічних наук, доцент, член-кореспондент Національної академії аграрних наук України; Барановський М.М., завідувач кафедри біотехнології ФЕБІТ, доктор сільськогосподарських наук, професор. Доповідачі ґрунтовно і цікаво розкрили структуру та освітні послуги факультету, основи спеціальностей та домінуючі види діяльності, розповіли про працевлаштування студентів-випускників.

Модератор зустрічі Тетяна Петровська, кандидат педагогічних наук, директор Центру допрофесійної підготовки ІІОТ НАУ, запросила майбутніх абітурієнтів до участі в традиційних та нових  заходах університету, які створюють сприятливі умови для професійного самовизначення учнів, сприяють свідомому вибору фаху та становленню особистості школяра.

До участі у заході долучилися понад 150 учасників із м. Києва, Дніпропетровської, Львівської, Київської, Одеської та Полтавської областей. Активними учасниками інформаційно-просвітницького заходу стали учні старших класів  Бориспільського НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» ім. П. Чубинського, Білоцерківської ЗОШ № 7 імені генерал-полковника Г. Воробйова, КЗ  «Макарівський багатопрофільний ліцей», Переяславської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, ОНЗ-Путрівський НВК  «Гімназія-ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ», Клавдіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. О.Рибалка Київської області, Петракіївського НВК Хорольської районної ради Полтавської області, Авіаційного ліцею, студенти коледжів Інформаційних технологій та землевпорядкування, Інженерії та управління НАУ.

Запис заходу на You Tube каналі ІІОТ НАУ:

Презентація "День професій НАУ 26.01 - ФЕБІТ"

Презентація "ФЕБІТ"

Спеціальність 193 "Геодезія та землеустрій"

Кафедра біотехнологій ФЕБІТ

Щиро дякуємо всім учасникам інформаційно-просвітницького заходу! Бажаємо вагомих досягнень у навчанні задля щасливого майбутнього. Сміливо крокуйте до визначених цілей та здійснення найкращих мрій!