Понеділок, 07 грудня 2020 14:07

З Днем Збройних сил України

6 грудня – День Збройних сил України – одне з найважливіших національних  свят, яке відзначають українці. Саме 6 грудня 1991 року Верховна Рада затвердила значущі закони "Про оборону України" та "Про Збройні сили України".

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ сердечно вітає всіх захисників мирного життя нашого народу та території рідної країни, які кожного дня оберігають нашу Вітчизну. Дякуємо за професіоналізм, знання, стійкість, витримку, мотивацію, самовіддану працю та мужність. День Збройних сил України є символом героїзму. З нагоди державного свята вітаємо студентів, викладачів та працівників університету.

Бажаємо всім відчувати надійний тил, міцне плече вірних і щирих друзів, розуміння і підтримку родини та оточуючих. У складні часи рятують єдність та згуртованість. У пам’яті нащадків збережуться подвиги багатьох поколінь. Хай з Вами будуть відвага та порядні і надійні люди. Зичимо міцного здоров’я!

Вічна пам'ять Героям! Віримо в світле майбутнє та щасливу долю України!

Миру, сил, наснаги, добра, злагоди та перемоги! Вітаємо зі святом!

Колектив ІІОТ НАУ