Середа, 11 листопада 2020 20:08

Розпочато підготовку до ЄВІ в НАУ!

Підготовка до єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) в магістратуру є сьогодні необхідною умовою вступу на ОС магістра на будь-яку освітню програму до вишу.

В Національному авіаційному університеті розпочалися курси з підготовки до ЄВІ. Набір у навчальні групи з англійської мови триває.

Запрошуємо студентів та вступників розпочати також підготовку до складання єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей (ЄФВВ) за технологіями та програмами Українського центру оцінювання якості освіти.

Курси з підготовки до ЗНО та вступу на ОС магістра розпочинаються з 1-го числа щомісяця 2020 року і триватимуть до 1 червня 2021 року.

Навчальні дисципліни: англійська мова, логіка, право.

Форми навчання: очна (вечірня, щосуботня) або дистанційна.

Комплектація груп: 10‑15 осіб.

Курс навчання: англійська мова - 50 год., право - 50 год., логіка - 20 год.

Навчання платне.

Детально: http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/yevi-yefvv

Не зволікайте! Час спливає швидко! Невдовзі вступ до магістратури!