Неділя, 08 листопада 2020 18:55

Найщиріші вітання з Днем української писемності та мови!

Українська мова одна із найкращих та наймилозвучніших мов світу.

09 листопада – День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначають в Україні. Встановлено воно указом Президента України в 1997 році на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з Нестора Літописця й починається писемна українська мова.

Мова – одне із найважливіших ознак нації, найбільший скарб будь-якого народу. Ми маємо усвідомлювати особисту відповідальність за українську мову та за рідне слово.

Шановні колеги! Бажаємо Вам оберігати, шанувати, утверджувати, популяризувати, любити та розвивати українську мову. Нехай материнське слово буде духовним джерелом життя. Зичимо професійного натхнення, родинного благополуччя, міцного здоров’я.

Колектив Інституту інноваційних освітніх технологій НАУ вітає всіх зі святом!

З повагою колектив ІІОТ НАУ,

директор, професор Наталія Муранова