Четвер, 05 листопада 2020 17:40

Відбулося засідання Наукової школи країнознавства і туризму!

5 листопада 2020 року за ініціативи Інституту інноваційних освітніх технологій спільно з Факультетом міжнародних відносин Національного авіаційного університету відбулася Наукова школа країнознавства і туризму для учнівської молоді. У засіданні наукової школи, яка була проведена в онлайн форматі на платформі  Zoom, взяли участь учні, учителі і керівники гуртків.

Наукову лекцію прослухало понад 30 учасників з навчальних закладів освіти - КЗ КОР «Володарська школа-інтернат І-ІІІ ступенів – Центр реабілітації», Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15-ДЮСОК», БНВО «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня».

Наукову лекцію «Гора Говерла: перлина України» провела Ірина Лесь, кандидат юридичних наук, доцент, заступник декана з виховної роботи Факультету міжнародних відносин НАУ.

Говерла – одна із найвищих гір України. Про неї багато хто чув, бачив, а дехто навіть і відвідав її особисто. Тисячі туристів з усього світу приїжджають, щоб покорити вершину цієї гори, щоб ознайомитись із унікальним рослинним та тваринним світом краю, щоб помилуватися красотами Говерли та почути безліч легенд і розповідей про цю унікальну красуню Карпат. Адже лише сильні духом, сміливі, відважні та витривалі зможуть дістатися до найвищої гори України – Говерли. Які особливості підйому на гору, про що варто пам’ятати туристу-новачку, які заходи безпеки слід дотримуватися піж час підйому про це та інші цікаві події розповіла Ірина Олександрівна.

Модератор заходу – професор Наталія Муранова, директор Інституту інноваційних технологій НАУ.

Запис лекції можна переглянути в You Tube ІІОТ за посиланням: https://youtu.be/xaS6c_vBa1Q

Детальна інформація про освітні, наукові, профорієнтаційні проєкти на сайті ІІОТ НАУ: http://iiot.nau.edu.ua/

Довідки: (044)406-72-09,