Четвер, 05 листопада 2020 17:30

Відбувся другий вебінар «Організація дистанційного навчання на платформі Google Classroom» для освітян

Науково-педагогічні працівники Національного авіаційного університету продовжують впроваджувати дистанційні технології в освітній процес. Тому актуальним є детальне вивчення платформ дистанційного навчання, однією з найпоширенішою серед яких є G.Suite for education, що представляє собою набір сервісів від компанії Google.

4 листопада 2020 року відбувся другий плановий онлайн-вебінар «Організація дистанційного навчання на платформі Google Classroom», який провів Центр дистанційної освіти Інституту інноваційних освітніх технологій НАУ.

Для участі зареєструвалося 110 викладачів, яким було розіслано посилання на зустріч. Вебінар проводився у форматі онлайн, на платформі Google Meet. До участі у вебінарі пройти підвищення кваліфікації підключилося 80 бажаючих працівників НАУ.

Відкрив захід Віктор Гнатюк – заступник директора Інституту інноваційних освітніх технологій. Спікером була директор Центру дистанційної освіти Анна Блідар, технічний супровід забезпечили провідні фахівці Центру дистанційної освіти ‑ Марьян Гречух і Роман Фуревич.

Учасники вебінару ‑ викладачі Національного авіаційного університету, працівники навчальних закладів та інші бажаючі.

На замовлення аудиторії під час навчання розглянули питання:

• Як потрібно користуватись корпоративним акаунтом – як перемикатися між особистими та корпоративною поштами.
  • Створення завдань у Google Classroom.
  • Створення та види тестових завдань у сервісі Google Forms.
  • Сервіс Google Docs.
  • Сервіс Google Meet.

Переглянути запис другого вебінару «Організація дистанційного навчання на платформі Google Classroom» для освітян можна у You Tube ІІОТ за посиланням:  https://youtu.be/OC5V_k_a8eg