Середа, 28 жовтня 2020 20:06

Відбулося засідання наукової аерокосмічної школи для молоді

28 жовтня 2020 року для учнів середніх та старших класів загальноосвітніх навчальних закладів відбулась Наукова аерокосмічна школа в онлайн форматі на платформі ZOOM, яку організували та провели Інститут інноваційних освітніх технологій спільно з Факультетом аеронавігації, електроніки та телекомунікації.

Навроцький Денис Олександрович, кандидат технічних наук, доцент кафедри електроніки, робототехніки і технологій моніторингу та інтернету речей провів презентацію на тему «Програмована електроніка Hardware soft».

Під час наукової лекції були розглянуті питання сучасної електроніки, її використовування та взаємодія з людиною через комп’ютер, інтернет, смартфон тощо. Спікер розповів про особливості та значення вивчення мови програмування для hardware та software, щоб розроблений програмний засіб для людини з кнопочками і віконцями, зручно взаємодіяв з програмою в електронному пристрої.

Для школярів світ електроніки починається з простого і зрозумілого, з програмування роботів у конструкторах від Lego. Для старших класів і молодших курсів університету це вже платформа Arduino, яка дозволяє швидко створювати складні проєкти. Lego та Arduino – це зручні оболонки у яких є певні обмеження. Також лектор представив основні поняття про мікрокомпьютер.

Учасники заходу мали можливість ознайомитись і були запрошені на наступні освітні проєкти, що відбуватимуться в онлайн-просторі НАУ для школярів: http://iiot.nau.edu.ua/.

Інформація для консультування:

м. Київ, Національний авіаційний університет, просп. Любомира Гузара, 1.

Інститут інноваційних освітніх технологій, Центр обдарованої учнівської молоді НАУ.

Довідки: (044)406-72-09,