Середа, 28 жовтня 2020 19:58

Підвищено кваліфікацію на курсі «Learn Moodle 3.9 Basics»

Завідувач лабораторії електронних засобів дистанційного навчання Людмила Кучерова, провідний фахівець лабораторії Маргарита Нікіфорова та директор ІІОТ, професор Наталія Муранова підвищили кваліфікацію на курсі «Learn Moodle 3.9 Basics», присвяченому використанню оновленої версії платформи Moodle для викладання дисциплін.

Курс тривав 4 тижні та включив у себе відео-лекції, короткі конспекти, тести, воркшоп, практичне створення власного курсу, онлайн-зустрічі з організаторами за допомогою сервісу Big Blue Button та спілкування із спільнотою людей, які також використовують Moodle у роботі. Це дозволило актуалізувати знання та навички роботи з платформою та обмінятися досвідом із іншими прихильниками даної системи управління навчанням.

Нагадаємо, що Moodle є однією з найпопулярніших платформ для дистанційного навчання, яка використовується в усьому світі. Moodle поєднує у собі можливості для:

• розміщення навчальних матеріалів (тексти лекцій, завдання до практичних/лабораторних та самостійних робіт; додаткові матеріали (книги, довідники, посібники, методичні розробки) у форматах .doc, .odt, .html, .pdf, а також відео, аудіо і презентаційні матеріали у різних форматах та через додаткові плагіни);
  • автоматизації процесу перевірки знань, звітів щодо проходження студентами курсу та звітів щодо проходження студентами тестів;
  • засоби для групової роботи (Вікі, форум, чат, семінар, вебінар);
  • спілкування з учасниками навчального процесучерез особисті повідомлення, форум, чат;
  • проведення швидкої модифікації навчальних матеріалів;
  • використання різних типів тестів;
  • завантаження файлів із виконаними завданнями;
  • використання нагадувань про події у курсі;
  • зручного адміністрування, моніторингу та підтримки навчального процесу з боку як викладачів, так і системних адміністраторів.

Оскільки матеріали курсу «Learn Moodle 3.9 Basics» розміщено лише англійскою мовою і їх засвоєння може викликати труднощі для початківців, лабораторія електронних засобів дистанційного навчання планує провести серію вебінарів, присвячених роботі з платформою.

Перший вебінар на тему «Початок роботи на платформі Moodle» відбудеться вже 11 листопада о 15:00 на платформі Zoom.

Реєстрація обов’язкова за посиланням.

Усім зареєстрованим учасникам буде надіслано посилання на трансляцію. А учасникам видано відповідний сертифікат.