Четвер, 22 жовтня 2020 11:29

День з професором

Відповідно до угоди про співробітництво між Національним авіаційним університетом та Національним центром «Мала академія наук України» науковці університету постійно беруть участь у проєктах та заходах, що організовує МАН України.

22 жовтня, о 16:00 через платформу «Zoom» обдарована учнівська молодь України матиме змогу прослухати лекцію «Локаційні датчики в електронних технологіях Інтернету речей». Спікер – Фелікс Яновський, доктор технічних наук, IEEE fellow member професор кафедри електроніки, робототехніки і технологій моніторингу та Інтернету речей НАУ. Лекція відбудеться в рамках проєкту «День з професором».

Цікава розповідь про Інтернет речей (IoT) – електронну комунікаційну мережу, що поєднує людей і різні об’єкти обміном інформацією та даними і керуванням за допомогою різноманітних датчиків.

Завдяки електронним технологіям IoT можна поєднувати в єдину систему об’єкти і людей, які перебувають у різних місцях, і з будь-якої відстані здійснювати контроль та керування об’єктами через Інтернет, наприклад користуючись смартфоном.

Знання принципів IoT та основ локації дає змогу оцінювати можливості й обмеження систем Інтернету речей у практичному застосуванні.

Посилання на трансляцію:

Код доступа: 175445

Перегдяд ролика буде доступний до перегляду на ютуб каналі за посиланням bit.ly/3kVzbe4.

Інформація про захід в соцмережах розміщена МАН України за посиланням:

Наступні леції проходитимуть за графіком:

ПІБ

Науковий ступінь, вчене звання

Факультет, кафедра/тел.

Тема виступу

22 жовтня

Яновський Фелікс Йосипович

доктор технічних наук, професор

Кафедра ЕРМІТ (Кафедра електроніки, робототехніки і технологій моніторингу та інтернету речей) (ФАЕТ) (Факультет аеронавігації, електроніки та телекомунікацій)

Локаційні датчики в електронних технологіях Інтернету речей

27 жовтня

Навроцький Денис Олександрович

Програмована електроніка Hardware soft

Габрусенко Євген Ігорович

Радіомоніторинг та радіорозвідка

Мірошніченко Олександра Сергіївна

Кафедра ЕРМІТ ФАЕТ

Використання цифрового рентгенівського томосинтезу у медицині та ветеринарії

Мельник Олександр Степанович

Кафедра ЕРМІТ ФАЕТ

Чи поступиться транзисторна  мікроелектроніка наноелектроніці?

Шутко Володимир Миколайович

доктор технічних наук, професор

Кафедра ЕРМІТ ФАЕТ

Введення в Українські стартапи з інформаційних технологій