Середа, 18 березня 2020 14:10

Бруяка Ольга Олегiвна

кандидат технічних наук, доцент

Кваліфікація:

2000 р. — з відзнакою закінчила Державний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» за спеціальністю «Робототехнічнісистеми та комплекси» та здобула кваліфікацію магістра.

2011 р. — захистила дисертацію та отримала науковий ступінь кандидата технічних наук зі спеціальності процеси фізико-технічної обробки.

2013 р. — присвоєно вчене звання доцента кафедри загальнонаукових дисциплін.

Наукові інтереси: фізико-технічна обробка конструкційних матеріалів, комбіноване зміцнення, нанотехнології, механічні властивості матеріалів, проектування технологічних процесів фізико-технічної обробки матеріалів

Навчальні дисципліни:

Загальний курс фізики

Публікації:

понад 50 друкованих наукових праць, серед яких посібники, методичні вказівки, статті уфахових виданнях, навчально-методичні комплекси дисциплін, матеріали і тези доповідей на конференціях.

Профіль автора у

Список наукових та навчально-методичних праць