Вівторок, 18 квітня 2023 09:47

Федорченко Ірина Миколаївна

Кваліфікація:

2003 р. ‑ закінчила Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, отримавши кваліфікацію «викладач політології, політолог, вчитель соціально-гуманітарних наук»;

2005-2006 р – отримала другу вищу освіту у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна», спеціальність «психологія».

2010 р. – захистила Дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата філософських наук на тему «Український національний характер як чинник державотворення» за спеціальністю 09.00.12 – Українознавство на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.43 у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Стаж педагогічної роботи становить 20 років.

Навчальні дисципліни:

• Історія України
  • Всесвітня історія
  • Політологія
  • Громадянська освіта
  • Соціальна та політична психологія
  • Загальна психологія
  • Вікова психологія
  • Психологія управління
  • Конфліктологія
  • Етнопсихологія

Наукові інтереси: сучасні технології викладання історії України, удосконалення педагогічних технологій навчання, методологія та організація науково-педагогічних досліджень, педагогічна психологія.

Список наукових та навчально-методичних праць