Олімпіади

Запрошуємо вас до участі у Всеукраїнських олімпіадах Національного авіаційного університету

День відкритих

Національний авіаційний університет запрошує вас на день відкритих дверей, який відбудеться 24 травня  

День професій з

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів і студентів коледжів на «День професій в НАУ», що

* * *

Білий голубе, лети,
Вгору тягнеться калина,
Щоб пітьму перемогти,
Хай все буде Україна!
Тетяна Петровська

Навчально-науковий інститут розвитку освіти Національного авіаційного університету провів щорічний Всеукраїнський поетичний конкурс «Білий голуб».

Понеділок, 27 червня 2022 18:49

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Вітаємо Вас із національним святом – Днем Конституції України! Конституція – головний оберіг державності.

Наша держава відстоює територіальну цілісність і свободу. Зичимо Вам і Вашим рідним віри і сили, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, успіхів у всіх справах заради розвитку нашої незалежної держави. 

Понеділок, 27 червня 2022 11:53

ЧОТИРИ МІСЯЦІ НЕЗЛАМНОСТІ УКРАЇНИ

Чотири місяці триває повномасштабна війна з росією. Продовжується щоденний героїчний супротив українського народу, який відстоює незалежність рідної держави.
Живемо в час важких випробувань в умовах воєнного стану і спільними зусиллями наближаємо перемогу над агресором.
Світ підтримує Україну. Український народ став символом незламності. Ворог продовжує лютувати, але йому не перемогти в українській боротьбі волелюбного народу. Після перемоги Україна стане найсильнішою державою. Потрібно здобувати нові знання заради світлого майбутнього.

Вівторок, 14 червня 2022 10:21

Шановні освітяни!

Запрошуємо педагогів, психологів, батьків, профконсультантів, студентів закладів вищої освіти психолого-педагогічного профілю, всіх бажаючих з метою підвищення кваліфікації на цикл лекцій «Про обдарованість від А до Я».

Лекції присвячено проблемам діагностики та розвитку дитячої обдарованості в сучасній освітній системі і складаються  з 4-х курсів.

У кожному курсі лекцій розглядаються основні питання психології дитячої обдарованості, розвитку та навчання інтелектуально-творчого потенціалу дитини в системі загальної середньої освіти України. 

Лектор – Піонтковський-Вихватень Богдан, психолог Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді Навчально-наукового інституту розвитку освіти, кандидат педагогічних наук, магістр психології.

Вівторок, 14 червня 2022 10:14

Запрошуємо на лекції з логіки

Центр допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді Навчально-наукового інституту розвитку освіти НАУ пропонує до вашої уваги цикл лекцій «Логіка». Розуміння логічних законів принесе успіх у праці, кар’єрі та особистісному зростанні. Цей цикл розроблено для учнів закладів загальної середньої освіти старших класів, студентів ЗВО, коледжів та всіх бажаючих розібратись з тим, що собою представляє «Логіка», адже саме з неї починається професійна орієнтація.

Лектор – Піонтковський-Вихватень Богдан, психолог Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді, кандидат педагогічних наук, магістр психології.

Сторінка 1 із 145