П'ятниця, 11 жовтня 2019 10:59

IІ Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю

Мета: висвітлення питань становлення та розвитку дистанційної освіти у світі,  використання сучасних інформаційних технологій в освітній діяльності, консолідації світових зусиль із розвитку новітніх освітніх  інформаційно-комунікаційних та комп’ютерних технологій та засобів навчання, досягнутих інновацій в освіті на науці з урахуванням міжнародного досвіду.

Посвідчення № 540 про реєстрацію проведення заходу ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю «Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти»

Дата проведення: 12 травня 2021 року.

Відповідальний секретар: заступник директора Інституту  інформаційних освітніх технологій  Національного авіаційного університету, кандидат економічних наук, доцент Лахтіонова Людмила Анатоліївна

Секції конференції:

Секція № 1. Дистанційна освіта: становлення й проблеми розвитку.

Секція № 2. Теоретико-методологічні та психолого-педагогічні аспекти формування професійної компетентності студентів у процесі дистанційного навчання.

Секція № 3. Актуальні проблеми якості освіти та технологій у середній та вищій школі.

Секція № 4. Упровадження інноваційних, інформаційно-комунікаційних і комп’ютерних технологій та засобів навчання у професійній освіті.

Секція № 5. Інновації в освіті та науці – сила XXI століття.

Робочі мови:  українська, англійська.

Безкоштовно для учасників планується:

– участь у конференції;

– друк програми конференції;

– верстка та редагування наукового збірника за матеріалами конференції в електронному варіанті (формат pdf) із наданням йому бібліотечного індексу УДК, міжнародного стандартного книжного номеру (ISBN) та цифрового ідентифікатору об’єкта (DOI);

– розміщення збірника наукових праць за матеріалами конференції в Інституційному репозитарії Національного авіаційного університету та на сайті www.iiot.nau.edu.ua у рубриці «Наука – Конференції, семінари»;

– сертифікат учасника конференції.

Адреса: 03680 м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1, корпус 8а, каб. 306;

тел.: (044) 406-68-58; +38 (063) 604 24 32 (є Viber, WhatsApp).

Онлайн реєстрація на ІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію за міжнародною участю

Інформаційний лист на ІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію за міжнародною участю

Information letter ІІ All Ukrainian scientific-practical conferencewith international participation

Програма ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції за міжнародної участі