Субота, 17 жовтня 2020 12:44

Вебінар 1 «Організація дистанційного навчання на платформі Google Classroom»

Центр дистанційної освіти Інституту інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує викладачів на онлайн-вебінар «Організація дистанційного навчання на платформі Google Classroom».

Питання, що обговорюватимуться:

Як увійти в корпоративний акаунт Національного авіаційногго університету?

Як створити свій клас/курс у сервісі Google Classroom?

Як наповнювати клас/курс завданнями, коментарями?

Як контролювати та тестувати здобувачів освіти?

Проблеми, які виникають у викладачів-тьюторів і шляхи їх вирішення.

Дата та час проведення: 20 жовтня 2020 року о 14:00.

Цільова аудиторія: науково-педагогічні працівники (викладачі-тьютори), які відповідно до навчального навантаження викладають дисципліни в системі управління дистанційним навчанням, методисти та інші організатори дистанційного навчання на базі cервісів Google.

Форма проведення: онлайн, Google Meet.

Реєстрація учасників є обов’язковою за посиланням:

Звертаємо увагу, що форма відкриється лише при вході з корпоративного акаунту @npp.nau.edu.ua.

Усім зареєстрованим учасникам на корпоративну пошту буде надіслано посилання на трансляцію.