Четвер, 15 жовтня 2020 11:32

I Всеукраїнська науково-практична конференція

Мета: обговорення, обмін досвідом, передовими методиками, творчим підходом до вирішення актуальних проблем з формування компетентностей обдарованої особистості в системі позашкільної та вищої освіти найкращими представниками держави у галузі освіти; публікація наукових результатів педагогічних досліджень; презентація освітніх проєктів; формування професійної мережевої спільноти; сприяння розвитку позашкільної та вищої освіти України.

Посвідчення № 538 про реєстрацію проведення заходу Всеукраїнська науково-практична конференція «Формування компетентностей обдарованої особистості в системі позашкільної та вищої освіти»

Дата проведення: 11.03.2021 року з 11:00 до 14:00.

Місце проведення: Національний авіаційний університет (дистанційно, на платформі Zoom)

Секції:

Секція № 1. Інноваційні підходи в організації дослідницької діяльності учнів

Секція №2. Психологічні чинники реалізації обдарованої особистості

Секція № 3. Розвиток обдарованої особистості в системі вищої освіти

Секція №4. Формування обдарованості учнів в системі позашкільної освіти

Робочі мови: українська та англійська.

Модератор проєкту: директор Інституту інноваційних освітніх технологій Бут Володимир Анатолійович.

Відповідальний секретар: директор Центру обдарованої учнівської молоді Куделя Людмила Анатоліївна

Адреса: м. Київ, пр.-т Любомира Гузара, 1, корп. 8а, каб. 310а , тел.: (044) 406-72-09;

Підключитися до конференції Zoom:

Код доступу: bki4fX

Реєстрація на конференцію

Інформаційний лист на конференцію

Програма конференції

Співорганізатори:

Інститут обдарованої дитини НАПН України,

Національний центр «Мала академія наук України».

Матеріали I Всеукраїнської науково-практичної конференції (11 березня 2021 року)