Вівторок, 28 грудня 2021 13:15

VIІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми в системі освіти: заклад загальної середньої освіти – доуніверситетська підготовка – заклад вищої освіти» / VІІІ International scientific-practical conference

VIІІ Міжнародна науково-практична конференція

«Актуальні проблеми в системі освіти: заклад загальної середньої освіти – доуніверситетська підготовка – заклад вищої освіти»

VІІІ International scientific-practical conference

«ACTUAL PROBLEMS IN THE SYSTEM OF EDUCATION: GENERAL SECONDARY EDUCATION INSTITUTION –

PRE-UNIVERSITY TRAINING – HIGHER EDUCATION INSTITUTION»

РЕЄСТРАЦІЯ https://forms.gle/f7JBCM1hZxJpsPRN8

Мета: обговорення, обмін досвідом, передовими методиками, творчим підходом до вирішення актуальних проблем сучасної освіти найкращими представниками різних країн світу у галузі освіти; встановлення наукових контактів із вченими; обмін дослідницьким досвідом; публікація наукових результатів досягнутих досліджень; презентація освітніх проектів; формування професійної мережевої спільноти; сприяння розвитку науки і освіти України та впровадження міжнародного досвіду.

Дата проведення:  17 лютого  2022 року.

Формат роботи конференції – дистанційний (із використанням платформи Zoom).

Посвідчення № 464 про реєстрацію проведення заходу VIІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми в системі освіти: заклад загальної середньої освіти – доуніверситетська підготовка – заклад вищої освіти»

Information letter

Оргкомітет конференції

Organizing committee

Програма конференції

Conference programme

СЕРТИФІКАТИ / CERTIFICATES

Посилання на науковий журнал

Link to a scientific journal

Посилання на відеозапис конференції

Link to the conference video

Відповідальний секретар: завідувач кафедри базових та спеціальних дисциплін ІРО, кандидат технічних наук, доцент Бруяка Ольга  Олегівна.

Секція № 1Психолого-педагогічні засади розвитку особистості.

Секція № 2. Неперервна освіта як чинник професійного розвитку і самореалізації особистості.

Секція № 3. Інноваційні технології в підготовці висококваліфікованих фахівців.

Секція № 4. Удосконалення педагогічної майстерності як пріоритетний напрям професійного розвитку.

Секція № 5. Сучасна освіта і наука: проблеми, перспективи, інновації.

Робочі мови: українська,  англійська

Безкоштовно для учасників планується:

– участь у конференції;

– друк програми конференції;

– верстка та редагування наукового збірника за матеріалами конференції в електронному варіанті (формат pdf) із наданням йому бібліотечного індексу УДК, міжнародного стандартного книжного номеру (ISBN) та цифрового ідентифікатору об’єкта (DOI);

– розміщення збірника наукових праць за матеріалами конференції в Інституційному репозитарії Національного авіаційного університету та на сайті www.iro.nau.edu.ua у рубриці «Наука – Конференції, семінари»;

– сертифікат учасника конференції.

Адреса: 03680 м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1, корпус 8а, каб. 606, каб. 708.

тел.: (044) 406-75-60; +38 (095) 351 53 61 (є Viber);

(044) 406-68- 58; +38 (063) 604 24 32 (є Viber, WhatsApp)