Понеділок, 16 грудня 2019 12:23

Весняна сесія наукової аерокосмічної школи 1

Національний авіаційний університет (НАУ) запрошує учнів 9-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, вихованців гуртків МАН  до участі у секційних засіданнях Наукової аерокосмічної школи НАУ.

Мета школи – підвищення якості рівня знань і вмінь учнів, які займаються науково-дослідницькими роботами МАН у відділеннях «Фізика та астрономія» та «Технічні науки»,   допомоги у професійному самовизначенні та здійсненні допрофесійного консультування у середовищі вищої школи.

Дата: 14–15 квiтня 2020 р

Місце проведення: м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1,  Національний авіаційний університет, Факультет аеронавігації, електроніки та телекомунікацій, Аерокосмічний факультет.

Учасники: учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти, вихованці гуртків МАН України.

Участь у проекті безкоштовна.
Учасники (при потребі) сплачують, за харчування та проживання в гуртожитку (для іногородніх). Приблизна вартість становить 100–120 грн. за добу.
Роботу школи забезпечує науково-педагогічний склад Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій та Аерокосмічного факультету НАУ.

Програма заходу

Лекції:

1.1.  «Технічна механіка та композити», Астанін В’ячеслав Валентинович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри механіки

1.2. «Наукові дослідження в аеродинамічних трубах», Орлянський Валерій Валентинович, науковий співробітник, кафедра аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів.

1.3. «Комп’ютерні дослідження в освіті, науці та інженерії», Гаєв Євген Олександрович, доктор технічних наук, професор, кафедра аерокосмічних систем управління.

1.4. «Відновлювальні джерела енергії», Бортін Євген Петрович, завідувач лабораторії кафедри авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів.

1.5. «Кінець світу або чи може літак обійтися без електрики?», Павлова Світлана Вадимівна, доктор технічних наук, старший науковий співробітник, завідувач кафедри авіоніки.

Майстер-класи:

2.1. «Авіоніка регіонального літака», заняття на тренажері ТУ-154, Павлова Світлана Вадимівна, доктор технічних наук, старший науковий співробітник, завідувач кафедри авіоніки.

2.2. «Особливості поведінки пасажирів під час аварійної ситуації на борту літака», Юцкевич Святослав Сергійович, кандидат технічних наук, доцент, кафедра конструкції літальних апаратів.

2.3. «SCADE програмне середовище для комп`ютерного дизайну авіоніки», Павлова Світлана Вадимівна, доктор технічних наук, старший науковий співробітник, завідувач кафедри авіоніки

2.4. «Штучний інтелект в авіоніці», Павлова Світлана Вадимівна, доктор технічних наук, старший науковий співробітник, завідувач кафедри авіоніки

Навчальні екскурсії:

3.1. Наукова лабораторія безпілотних авіаційних систем, Ларін Віталій Юрійович, доктор технічних наук, професор, кафедра аеронавігаційних систем.

3.2. Лабораторія супутникових технологій, Конін Валерій Вікторович, доктор технічних наук, старший науковий співробітник, професор, кафедра аеронавігаційних систем.

3.3. Науково-навчальна лабораторія опору матеріалів, Астанін В’ячеслав Валентинович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри механіки.

3.4. Навчальний авіаційний ангар НАУ, Голембіовський Олександр Миколайович, завідувач навчальним ангаром.

Демонстрація ракет
  студентського конструкторського бюро NAURocket, Ксенія Семенова–Шелевицька голова наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених НАУ.