Понеділок, 20 квітня 2020 16:14

Весняна сесія наукової аерокосмічної школи 2

Національний авіаційний університет (НАУ) запрошує учнів 9-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, вихованців гуртків МАН  до участі у секційних засіданнях Наукової аерокосмічної школи НАУ.

Мета школи – підвищення якості рівня знань і вмінь учнів, які займаються науково-дослідницькими роботами МАН у відділеннях «Фізика та астрономія» та «Технічні науки»,   допомоги у професійному самовизначенні та здійсненні допрофесійного консультування у середовищі вищої школи.

Дата: 28 квiтня 2020 р о 15.00

Форма проведення: заочна.

Учасники: учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти, вихованці гуртків МАН України.

Керівник наукової школи: Павлова Світлана Вадимівна, доктор технічних наук, завідувач кафедри авіоніки Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій.

Програмою школи передбачено перелік науково-пізнавальних документальних фільмів про авіацію для перегляду.

Програма заходу

Початок

Перелiк фiльмiв з посиланнями:

1. Як літають літаки?

2. Боїнг 737 – наймасовіший авіалайнер у світі.

3. Перший політ братів Райт.