П'ятниця, 28 лютого 2020 07:55

Петровська Тетяна Василівна

Петровська Тетяна Василівна, директор Центру допрофесійної підготовки,

кандидат педагогічних наук, відмінник освіти України, член Національної спілки письменників України

Участь у наукових та громадських організаціях:

1993 р. – член літературного об’єднання «Радосинь»

1998 р. – член Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Т. Шевченка

2000 р. – член Національної спілки письменників України

З 2008 р. – голова Софіївсько-Борщагівського первинного осередку ВУТ «Просвіта» імені Т. Шевченка Києво-Святошинського району

З 2010 р. – член правління Київської обласної організації НСПУ

2011–2018 рр. член Президії КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»

2018 – член журі Міжнародного проекту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи»

2019 р. – почесний геотоксиколог

2018–2019 рр. – член журі обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у відділенні «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство», секція «Літературна творчість».

Кваліфікація:

1981 р. – закінчила Вінницьке педагогічне училище по спеціальності викладання в початкових класах загальноосвітньої школи, присвоєно кваліфікацію учителя початкових класів;

1991 р. – закінчила Переяслав-Хмельницьку філію Київського державного педагогічного інституту імені О.М. Горького за спеціальністю «педагогіка і методика початкового навчання», присвоєно кваліфікацію Учитель початкових класів;

1981–1986 рр. – вчитель початкових класів Вишнівської середньої школи № 2 Києво-Святошинського району Київської області;

1986–2001 рр. – вчитель початкових класів Софіївсько-Борщагівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Києво-Святошинського району Київської області;

Києво-Святошинського району Київської області;

2001–2008 рр. – заступник директора з навчально-виховної роботи Софіївсько-Борщагівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Києво-Святошинського району Київської області;

2008–2011 рр. – вчитель початкової школи (викладала уроки поетики за авторською програмою);

2011–2013 рр. – заступник директора Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді»;

2014 р. – захистила кандидатську дисертацію на тему «Розвиток образного мовлення молодших школярів на уроках літературного читання» із спеціальністі 13.00.02 теорія і методика навчання (українська література), науковий ступінь кандидата педагогічних наук;

2013–2017 рр. – директор Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді»;

2017–2019 рр. – директор Київського коледжу ПВНЗ «Університет сучасних знань»;

2019 р. – директор Центру допрофесійної підготовки Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій НАУ.

Нагороди: переможець районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 1991» (Грамота Києво-Святошинського районного відділу народної освіти), спеціаліст вищої категорії (1995), відмінник освіти України (1996), вчитель-методист (2001), переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник – 2004» у номінації «Класний керівник 1–4 класів» (Диплом Управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації), дипломант Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник – 2004» (Грамота Науково-методичного центру середньої освіти Міністерства освіти і науки України).

Відзначена грамотами, дипломами і подяками районного, обласного та Всеукраїнського рівнів – подяками Київської обласної ради, Київської обласної державної адміністрації; Національної спілки письменників України; грамотами Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Т. Шевченка; дипломом Київського міжрегіонального інституту удосконалення вчителів; Подякою Міжнародної асоціації працівників культури та мистецтв; Дипломом Міжнародного дитячого центру «Артек»; подяками Музею видатних діячів української культури Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького; грамотою Української Всесвітньої Координаційної Ради; грамотою Української світової спілки професійних учителів; Грамотою Департаменту гуманітарної політики Міністерства оборони України; Подякою Київської міської ради; Подяками ТОВ «Знання» України», Грамотою КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді».

Нагороджена медаллю Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Т. Шевченка «Будівничий України» (2007), Почесною грамотою Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Т. Шевченка (2015), Подякою Національного центру «МАН України» (2015), Почесною грамотою ТОВ «Знання» України» (2017), подяками департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації  (2000., 2004, 2005, 2006, 2007, 2015, 2018), Грамотою і почесною відзнакою ТОВ «Знання» України «За особливі заслуги» (2018), Дипломом ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України і Національної академії педагогічних наук України (2019).

Лауреат літературної премії Української асоціації письменників художньо-соціальної літератури – «Гілка Золотого каштана» (2008 р.) та Київської обласної літературної премії імені Григорія Косинки  (2012 р.).

Наукові інтереси: педагогіка, література, поетика.

Ініціатор проведення, член оргкомітету та журі районного поетичного конкурсу «Зерна доброти» (Києво-Святошинський р-н, 2004–2014 рр.),  обласного поетичного конкурсу «Зерна доброти» (Київська область, 2011–2017 рр.); Всеукраїнського поетичного конкурсу «Зерна доброти» (ТОВ «Знання» України, 2018–2019 рр.).

Ініціатор проведення, член оргкомітету та журі Всеукраїнського поетичного конкурсу «Білий голуб» (Національний авіаційний університет, 2020–2021 рр.).

Список наукових та навчально-методичних праць