Середа, 14 грудня 2022 06:37

Лелюх Лариса Петрівна

 

Лелюх Лариса Петрівна, провідний фахівець Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді Навчально-наукового інституту розвитку освіти  НАУ.

Фаховий рівень.

1987-1993рр. – навчання в Кам’янець-Подільському педагогічному університеті та здобула кваліфікацію «Вчитель російської мови та літератури.

2011 р. – отримала другу вищу освіту в Національному університеті «Львівська політехніка» за спеціальністю «Викладач української мови та літератури».

2010-2019 рр. –  директор Антоновецького навчально-виховного комплексу Ярмолинецького району Хмельницької області.

З вересня 2019 р. по лютий 2021 р. – начальник відділу соціальних та навчальних питань студентів у Державному університеті телекомунікацій м. Київ.

З лютого 2021 р. по вересень 2022 р. – начальник управління виховної діяльності Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» м. Київ.

Кваліфікація та підвищення фахового рівня.

2021 р. – участь у Всеукраїнському форумі «Виховання патріотизму дітей та молоді на героїчних традиціях українського козацтва».

2021 р. – участь у VI Міжнародній науково-практичній конференції «Козацька педагогіка як доленосний феномен формування світоглядних засад сучасного міжнародного козацького руху»

2021 р. – курси підвищення кваліфікації для освітян: на базі університету «Україна»:

  • Сторітелінг для викладачів»
  • «Мистецтво самопрезентації»
  • «Викладач нового часу»

2022 р. – участь у Всеукраїнській науково- практичній конференції «Молодь: освіта, наука, духовність» (Університет «Україна»).

2022 р. – участь у семінарі-практикумі «Національно-патріотичне виховання учнів засобами козацької педагогіки та краєзнавчої роботи»

Наукові інтереси: література, народознавство, педагогіка.

 

Прочитано 146 разів