П'ятниця, 17 вересня 2021 09:28

Третьякова Аліна Сергіївна

Третьякова Аліна Сергіївна, провідний фахівець Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді НАУ, магістр історії.

Участь у наукових та громадських організаціях:

2007–2012 рр. Закінчила з відзнакою Національний педагогічний університет імені  М.П. Драгоманова і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Історія» та здобула кваліфікацію магістра історії, викладача історії, вчителя правознавства.

У 2012-2015 рр. навчалась в аспірантурі при кафедрі історії України, Інституту історичної освіти, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Спеціальність: 07.00.01 – Історія України, займала посаду асистента кафедри історії України.

З 2012 член Всеукраїнської організації «Спілка археологів України».

2016 р. займала посаду молодшого наукового співробітника відділу історичних пам’яток, Науково-дослідного інституту українознавства.

З листопада 2016 року по травень 2021 року займала посаду старшого лаборанта кафедри педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права НМАПО імені П. Л. Шупика; методиста проблемної науково-дослідної лабораторії з питань післядипломної підготовки лікарів та провізорів НМАПО імені П.Л. Шупика за сумісництвом (згідно з наказом МОЗ України від 10.02.2021 НМАПО імені П. Л. Шупика перейменовано НУОЗ України імені П. Л. Шупика).

Кваліфікація:

У 2015 рр. завершила навчання в аспірантурі при кафедрі історії України  Інституту історичної освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Спеціальність: 07.00.01 – Історія України.

У 2018 р. отримала другу вищу освіту в Інституті підготовки кадрів ДСЗУ за спеціальністю «Соціальна робота» (Менеджмент соціальних послуг).

2012 року брала участь у Міжнародному семінарі «Стандартизоване тестування – інструмент підвищення якості освіти».

У 2021 пройшла підвищення кваліфікації з педагогіки на циклі ТУ «Основи теорії та методики професійної освіти».

Наукові інтереси: історія, право, педагогіка, соціальна робота.

Список наукових та навчально-методичних праць