Понеділок, 27 липня 2020 09:07

Калініченко Олена Василівна

Калініченко Олена Василівна, кандидат педагогічних наук

У 1982 році закінчила з відзнакою факультет художнього конструювання Київського художньо-промислового технікуму за спеціальністю «Художнє конструювання промислових виробів». У 1989 році закінчила з відзнакою факультет графіки Українського поліграфічного інституту ім. І. Федорова за спеціальністю «Графіка» та отримала кваліфікацію «Художника-графіка з художньо-технічного оформлення друкованої продукції». У 1998 році закінчила з відзнакою педагогічний факультет Київського індустріально-педагогічного коледжу за спеціальністю «Професійне навчання». В Національному авіаційному університеті працює в з 2002 року, поєднуючи адміністративну роботу з науковою і навчальною.

У 2011 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 13.00.02 – «Теорія та методика навчання (образотворче мистецтво)» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук.

Результати наукових досліджень Калініченко О.В. оприлюднені на 23 науково-практичних конференціях. У її науковому доробку більше 80 наукових і навчально-методичних публікацій, з них 24 одноосібних, 26 надруковано у фахових наукових виданнях. З грифом МОН України вийшли 14 підручників і 8 навчальних посібників (у співавторстві), 5 навчальних програм. Має 8 свідоцтв про реєстрацію авторського права на твір.

Загальний трудовий стаж становить 38 років, педагогічний – 25 років, стаж роботи в Національному авіаційному університеті – 18 років. За час роботи відзначена 14 грамотами та дипломами Київської державної адміністрації, Головного управління освіти м. Києва, дирекціями державних закладів освіти та культури, громадськими організаціями та за місцем роботи. За вагомий особистий внесок у створення матеріальних і духовних цінностей, досягнення високої майстерності у професійній діяльності нагороджена нагрудними знаками Національного авіаційного університету «75 років НАУ», «За сумлінну працю». Має Подяку та Грамоту Міністерства освіти і науки України.