Вівторок, 25 лютого 2020 14:09

Куделя Людмила Анатоліївна

Куделя Людмила Анатоліївна, директор Центру обдарованої учнівської молоді

Участь у наукових та громадських організаціях:

• Куратор учасників ІІІ (всеукраїнського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України (2011 – 2014 рр.)
  • Голова циклової методичної комісії Київського обласного коммунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» (2011 – 2013 рр.)
  • Координатор предметних комісій ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» (2011 – 2017 рр.)
  • Голова науково-методичної ради Київського обласного коммунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» (2013 – 2017 рр.)
  • Упорядник інформаційно-методичних збірників Київського обласного коммунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» (2013 – 2016 рр.)
  • Упорядник тез учасників ІІІ (всеукраїнського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» (2013 – 2015рр.).

Кваліфікація:

• 1997 – 2002 р. – Київський національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманов, спеціальність «Географія», кваліфікація «вчитель географії»
  • 2002 р. – присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії»;
  • 2002 – 2003 р. – закінчила курси підвищення кваліфікації резерву управлінських кадрів за програмою «Дайте мені шанс»;
  • 2004 р. – присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії», «методист І категорії»;
  • 2009 р. – присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», «методист вищої категорії»;
  • 2014 р.– підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», присвоєно педагогічне звання «старший вчитель»;
  • 2018 – 2019 р. – викладач кафедри базових та спеціальних дисциплін ННІІОТ НАУ;
  • 2018 р. – директор Центру обдарованої учнівської молоді ННІІОТ НАУ.

Нагороди:

Нагороджена подяками та грамотами Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Національного центру «Мала академія наук України» та Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді».

Навчальні дисципліни:

• Географія
  • Економіка
  • Природознавство

Публікації: упорядник інформаційно-методичних матеріалів та річних звітів Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді».

Список наукових та навчально-методичних праць