День науки в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, вихованців гуртків та учнів-членів Малої академії наук України до участі у Дні НАУки.

 

Захід відбудеться 28 квітня 2021 року в дистанційному режимі.

Участь у заході безкоштовна.

Для перегляду доступна наукова лекція на тему: «Кібербезпека в Україні».

Лектор: Гнатюк Сергій Олександрович, доктор технічних наук, заступник декана з наукової роботи Факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії.

 

Останнім часом в світі загострюється проблема інформаційної безпеки. Кіберпростір стає четвертою площиною військових дій, а захистом особистої інформації в мережі переймаються все більше користувачів. Сергій Гнатюк розповідає про формування кібербезпеки у світі. А також про те, чому Україні необхідно розвивати інформаційну безпеку на державному рівні, та з чого варто почати.

 

Підключитися до перегляду можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=NZTGH0ZBgJk

 

Організатор: Інститут інноваційних освітніх технологій спільно з Факультетом кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії НАУ.
Довідки: Центр обдарованої учнівської молоді Інституту інноваційних освітніх технологій НАУ, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; (044) 406-72-09, (044) 406-74-15; сайт: http://iiot.nau.edu.uawww.facebook.com/obdarovana