Почати реєстрацію

Національний авіаційний університет запрошує учнів молодшого, середнього та старшого віку закладів середньої освіти м. Києва та регіонів України на навчання до IT CLUB NAU.

IT CLUB NAU – це освітній та профорієнтаційний проект для учнів молодших, середніх та старших класів, що має на меті залучити їх до науково-дослідної, пошукової роботи у середовищі вищої школи; створення оптимальних умов для виявлення обдарованості та надання їм підтримки в розвитку творчого потенціалу, самореалізації особистості в сучасному суспільстві та постійного самовдосконалення. Проект реалізується у рамках програми «Обдарована особистість», що успішно впроваджується на базі Центру обдарованої учнівської молоді НАУ.

Інформаційні технології – одна з найпривабливіших галузей знань для сучасних школярів та студентів. Сьогодні найбільшим попитом серед молоді користуються спеціальності: інженерія програмного забезпечення; комп’ютерні науки та інформаційні технології; комп’ютерна інженерія; системний аналіз; кібербезпека.

Неможливо уявити сучасний світ без комп’ютерів, планшетів, смартфонів, роботів, інтернету чи соціальних мереж.

Стрімкий розвиток сучасної науки і техніки вимагає нових знань у будь-якій сфері нашого життя та використання ІТ технологій. Саме тому, вам пропонується навчання в IT CLUB NAU.

IT CLUB NAU – це сучасний вільний простір, де школярі зможуть творчо реалізувати власні здібності, у повній мірі розкрити свої таланти, розвинути критичне мислення та здатність до самореалізації; професійно самовизначитися; отримати нові знання, вміння та навички в галузі ІТ технологій; розвинути уяву.

Навчання у IT CLUB NAU – це унікальна можливість під керівництвом висококваліфікованих тренерів опанувати нове і корисне, творити і розважатися, навчатися і досліджувати, формувати роботу в команді.

Щодня на вас чекатимуть нові теми для дослідження, що розвивають уяву, надають можливість проявити себе, націлити на зацікавленість у навчанні та активному пізнанні світу, командну взаємодію, поєднуючи навчання, відпочинок та дозвілля.

Чим цікавий проект?

 • Учні стають більш самостійними і дорослими, навчаються створювати власні проекти і працювати в команді.
 • Тренери допоможуть з професійним самовизначенням ще в ранньому шкільному віці.
 • Гнучкий графік навчання та зручний час на власний вибір учнів (дні занять за бажанням, у тому числі в суботу та неділю).
 • Креативні та творчі завдання та вправи.
 • Нові знання, вміння та навички, що позитивно впливають на успішність в школі.
 • Наші тренери – молоді та успішні практики, які використовують інноваційні методи та форми навчання.
 • Можливість знайти нових друзів із спільними інтересами.
 • Консультування учнів в позанавчальний час (дистанційно).
 • Індивідуальний підхід до особистості.
 • Навчальний матеріал – сучасний, цікавий, пізнавальний.

Безкоштовно учням пропонуються: профорієнтаційні конференції, майстер-класи факультетів та кафедр; дні відкритих дверей; індивідуальні консультації кафедр НАУ; пробне ЗНО; Літня школа; лекції та тренінги науковців; екскурсії до Навчального ангару, Музею університету, бібліотеки, навчальних лабораторій; свято «Шлях до зірок», «НАУ збирає друзів» тощо.

Навчальна програма

Термін навчання – 3 роки (6 семестрів)

 • 1-й семестр

  IT-старт. Вивчення будови комп’ютера, робота з різними операційними системами, робота з файловою системою, офісний пакет і графічні редактори.

  Веб-дизайн Junior. Створення власних сайтів. Правила пошуку в інтернеті. Робота з текстом – форматування і представлення у вигляді інфографіки. Робота з медіаконтентом. Створення свого першого веб-проекту. Відпрацювання навичок презентації своїх проектів.

 • 2-й семестр

  GameDev Junior (Основи алгоритмування). Розробка власної 2D-ігри. Розробка і програмування сценарію і рівнів. Побудова алгоритму гри. Створення візуала гри: ігрових карт, меню, персонажів, фонів і рівнів в стилі Pixel Art.

  Розробник Python Junior. Вивчення головних принципів і основ програмування на мові Python. Розробка командного проекту.

 • 3-й семестр

  3D-моделювання. Створення моделей для використання в іграх. Від самих простих геометричних фігур до складних моделей людей та цілих міст.

  Веб-дизайн Middle. Інструменти для швидкої розробки веб-сайтів. Створення прототипів. Розробка landing-pages. Розробка сайтів на найпопулярнішій і функціональної CMS Wordpress.

 • 4-й семестр

  GameDev Middle. Проектування і розробка складних багаторівневих ігор в різних жанрах: Action, Role-Playing Game.

  Розробник Python Middle. Вивчення особливостей мови програмування Python. Розробка командного проекту. Робота з графікою. Створення прототипів. Розробка сайтів на своїй власній, написаної CMS.

 • 5-й семестр

  Веб-дизайн Senior. Вивчення мов розмітки HTML і CSS. Застосування знань на практиці. Ази JavaScript і PHP. Реалізація кінцевого проекту – WEB платформа для спілкування (Соціальна Мережа).

  R`&`D (research and development lab) (Дослідницька лабораторія). Розробка своїх проектів. Хмарні технології. Штучний інтелект. Інноваційна робототехніка і електроніка, створення роботів і механізмів «з нуля»: технічний проект, дизайн і робота на 3D-принтері, збірка і програмування.

 • 6-й семестр

  Розробка мобільних додатків. Проектування логіки роботи програми для смартфона. Використання в роботі додатка датчиків: акселерометр, гіроскопа, сканер штрих-коду, використання камери, графіки, анімації, звуку. GameDev Senior. Проектування і розробка професійних ігрових додатків в командах з поділом на ролі: сценарист, програміст, дизайнер, тестувальник.

Режим роботи IT CLUB NAU:
понеділок – п’ятниця з 16:00 до 19:00
субота – неділя з 10:00 до 13:00, з 13:00 до 16:00, з 16:00 до 19:00

Перелік документів необхідних для реєстрації на курс:
Паспорт(Копія), ідентифікаційний код, 2 фото 3х4, свідоцтво про народження дитини

 

Навчальні групи формуються із урахуванням вікових особливостей учнів.

Під час кожного заняття учні вивчають два предмета.

 

Facebook Доуніверситетська підготовка НАУ – підготовчі курси https://www.facebook.com/idpnau/

Асоціація обдарованої учнівської молоді НАУ https://www.facebook.com/obdarovana/

 

Адреса: м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1

Дирекція: корпус 8а, ауд. 610, тел.: (044)406-74-04, 497-52-84
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Центр обдарованої учнівської молоді: корпус 8а, ауд. 609; ауд. 708, тел.: (044)406-74-15, 406-72-09
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

Прочитано 2006 разів